» Puniman
PUNIMAN

Warriorfactory.cz Vám zprostředkovává skvělou možnost Puniho online coachingu, tréninkového plánu na míru a také e-booků, které sám napsal a které Vám mohou pomoci.

SLUŽBY

TRÉNINKOVÝ PLÁN NA MÍRU 

Vaše cena 

= 1500 CZK  

Obsah balíčku:

Individuální plán dle potřeby každého z Vás.

OBJEDNAT

ONLINE COACHING

Vaše cena 

= 3000 CZK/měsíc

Obsah balíčku:

Tento balíček obsahuje individuálně sestavený jídelníček včetně suplementace + tréninkový plán, přičemž mě můžete každý den kontaktovat o vašem progresu, či pokud si nebudete vědět rady, můžeme společně sledovat jak se pohybuje vaše osobní váha, míry, či váhy na činkách a dle těchto informací případně upravovat trénink či jídelníček. Samozřejmostí je i možnost kdykoliv mě navštívit v Olymp Fitness v Novém Boru.

OBJEDNAT

E-BOOKY

Pro začátečníky

Vaše cena 

= 400 CZK  

Obsah knihy:

Tréninkový plán pro začátečníky, který se osvědčil mně i spoustě mých klientů. Je složený především ze základních cviků s volnou vahou. Doporučuji mít k tomuto tréninku osobního trenéra a díky tomu se již od začátku učit správnému dýchání a technikám základních cviků.

OBJEDNAT

Pro pokročilé

Vaše cena 

= 400 CZK  

Obsah knihy:

Tréninkový plán pro pokročilé ve stylu splitu zaměřený více na hypertrofii (nárůst svalové hmoty). Doporučuji k tomuto tréninku mít osobního trenéra pro správné zvládnutí technik daných cviků.

OBJEDNAT

Kratos Ultimate Power System!

Vaše cena 

= 1000 CZK  

Obsah knihy:

Jedná se o ultimátní tréninkový protokol, powerbuilding dle mého gusta. Součástí je doporučení ke stravě a suplementaci. Spojení síly a masivní hypertrofie abys i Ty mohl zvedat extrémní váhy a zároveň vypadat fantasticky. Doporučuji pouze cvičencům s vyššími zkušenostmi.

OBJEDNAT

Kratos Ultimate Muscle Madness!

Vaše cena 

= 1000 CZK  

Obsah knihy:

Druhý díl úspěšného Kratos programu tentokrát zaměřený na surové a agresivní nabírání svalové hmoty! Převratný tréninkový princip mnou osobně vytvořený a úspěšně aplikovaný na mnoha sportovcích. Pokud je nabírání svalstva tvým cílem, neváhej a zkus, jestli zvládneš tento agresivní Kratosův program!

OBJEDNAT

Puniman a jeho příběh

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Soukal, spíše známý pod přezdívkou Puniman, je mi 29 let a již 14 let se věnuji posilování a fitness.

V roce 2013 jsem absolvoval trenérský kurz od Ronnie.cz a úspěšně složil závěrečné zkoušky a tím získal licenci na trenéra fitness a kulturistiky.

Od roku 2016 aktivně závodím ve sportu strongman a v silovém trojboji, kde se mi podařilo získat například národní rekord v mrtvém tahu ve federaci GPC a posléze vyhrát i mistrovství světa v mrtvém tahu GPC.

Dále mě můžete znát z českých i originálních německých Strengthwars, kde se mi podařilo porazit například Anabolic Horse Honzu Krasinského či Pavla Berana.

Zastávám názor, že člověk nemusí být obtloustlý proto, aby byl extrémně silný, lze zvedat rakety a zároveň mít top formu a tímto stylem já cvičím, stylem powerbuildingu.

YTI3ZTg0