Clearomizér Innokin GO Z Tank (2ml) (Clear)

189 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearomizér Innokin GO Z Tank
 
- Jednoduchá údržba, praktické výsuvné plnění, spodní regulace airflow
 
 
Innokin GO Z Tank je jednoduchý clearomizér na tovární žhavící hlavy, který se zaměřuje zejména na naprosté začátečníky a nenáročné uživatele v oblasti klasického šlukování. Nabídne praktické konstrukční prvky pro co nejsnazší údržbu a manipulaci, zároveň však klade také důraz na prokreslenou chuť. Délka atomizéru činí 48 mm a průměr se zastavil na krásných 20 mm. Díky těmto menším rozměrům si skvěle esteticky rozumí také s menšími mody a bateriemi. Tuto kompatibilitu navíc umocňuje přítomnost závitu typu 510 ve spodní části atomizéru. Vrchní tělo atomizéru s tankem a náustkem je vyrobeno z odolného PCTG plastu, který výborně odolává vysokým teplotám uvnitř tanku. Spodní základna je potom kovová.
 
Objem atomizéru činí 2 ml, atomizér je možné kdykoliv opětovně doplnit jednoduchým vysunutím vrchního uzávěru do strany. Plnění je hladké, rychlé a nesmírně intuitivní. Ve spodní části atomizéru GO Z Tank na vás čeká jednoduchý kroužek pro regulaci přísunu vzduchu. Pomalým otáčením kroužku si snadno upravíte a přizpůsobíte výslednou tuhost potahu svým představám. Společně s atomizérem se nachází v balení také žhavící tělísko Innokin Z Coil s odporem 1,6 ohm, které je určeno pro utaženější MTL potah a použití s nikotinovou solí. Clearomizér je kompatibilní také s dalšími tělísky ze série Z Coil, na výběr tak máte z celé škály tělísek pro různé tuhosti MTL potahu, další tělíska z řady Z Coil jsou v prodeji samostatně. Innokin GO Z Tank dokáže ohromit svou jednoduchostí, praktičností a optimální tuhostí potahu. Snadno se stane neodmyslitelným pomocníkem pro každodenní vaping.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 48 mm
Průměr: 20 mm
Objem: 2 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
Airflow: spodní
Kompaktní rozměry
 
Clearomizér Innokin GO Z Tank disponuje kompaktními rozměry. Jeho délka činí jen 48 mm a průměr se zastavil na 20 mm. Díky svým rozměrům je kompatibilní s celou řadou modů a baterií na současném trhu. Esteticky navíc skvěle ladí s jakkoliv barevným modem. Spodní kovová základna je doplněna o průhledný tank a průhledný uzávěr z PCTG plastu, který výborně odolává teplotám uvnitř atomizéru.
 
Praktické vrchní plnění
 
Objem samotného tanku činí 2 ml, s touto kapacitou se můžete těšit na několikahodinový nerušený provoz bez potřeby dalšího plnění. V případě nutnosti potom stačí kdykoliv vysunout vrchní uzávěr do strany a během pár vteřin opětovně doplnit e-liquid zpět do atomizéru. Plnění je snadné, praktické a rychlé.
 
Spodní airflow
 
Ve spodní části atomizéru se nachází kroužek pro regulaci přísunu vzduchu, jehož plynulým otáčením si přizpůsobíte přívod vzduchu svým představám a z velké míry ovlivníte výslednou tuhost samotného potahu. Ať už preferujete vzdušnější, nebo utaženější MTL šlukování, s tímto atomizérem budete mít vždy na výběr.
 
Tělíska Z Coil
 
Clearomizér Innokin GO Z Tank je kompatibilní se žhavícími tělísky z rodiny Innokin Z Coil. V základním balení na vás čeká jedno tělísko z této série s odporem 1,6 ohm, které je ideální volbou pro utaženější MTL. Samostatně si pak můžete k atomizéru dokoupit libovolné tělísko ze série Z Coil, mezi nimiž najdete tělíska jak pro utaženější, tak pro vzdušnější klasické šlukování.
 
Závit 510
 
Ve spodní části atomizéru se nachází závit typu 510, který zaručí bezproblémový kontakt a přesnou vodivost s drtivou většinou modů na trhu. Ať už užíváte složitejší gripy, nebo jednodušší baterie, atomizér si s nimi bude vždy perfektně rozumět.
 
Obsah balení:
 
1x clearomizér Innokin GO Z Tank (2 ml)
1x žhavící tělísko Innokin Z Coil (1,6 ohm)
 

 

 

 

 

 

VŠECHNY SOUVISEJÍCÍ DOKOUPITELNÉ KOMPONENTY K Innokin GO Z Pen Kit (1500mAh) (Pink):

ELEKTRONICKÁ CIGARETA: INNOKIN GO Z PEN KIT (1500MAH) (PINK)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL Z-PLEX3D PRO ZLIDE (0,48OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (0,5OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL DUOPRIME (0,6OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (0,8OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL KAL (1,0OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (1,2OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (1,6OHM) (1KS)

CLEAROMIZÉR INNOKIN GO Z TANK (2ML) (CLEAR)

CLEAROMIZÉR INNOKIN GO Z TANK (2ML) (BLACK)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: