Ekolife Natura Probio Flora Sacharomyces Boulardi (Probiotika Saccharomyces Boulardii) 30 kapslí

399 Kč –39 %
Ekolife Natura Probio Flora Sacharomyces Boulardi (Probiotika Saccharomyces Boulardii) 30 kapslí
399 Kč –39 % 245 Kč
Skladem
Směs probiotik a prebiotik ve speciálních kapslích rostlinného původu se zpožděným rozpuštěním.

Ekolife Natura Probio Flora Sacharomyces Boulardi (Probiotika Saccharomyces Boulardii) 30 kapslí od značky Ekolife Natura je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Jak Ty, tak i my jsme aktivní sportovci, kteří pravidelně trénují a jdeme si za svými sny. Proto také víme, jak moc je důležité dbát na kvalitní stravu a suplementaci. V obchodu Warriorfactory kromě naší vlastní značky nabízíme výběr více než 4000 produktů oblíbených značek z celého světa, abyste měli možnost výběru z co nejširšího sortimentu. Registruj se pro VIP ceník a akční nabídky, které Ti budeme pravidelně posílat. Zároveň s námi podpoř dobrou věc a pomocí svých objednávek zasaď nové stromy do přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekolife Natura Probio Flora Sacharomyces Boulardi (Probiotika Saccharomyces Boulardii) 30 kapslí

PROBIO FLORA Saccharomyces boulardii

 • Směs probiotik a prebiotik
 • Zažívací problémy
 • Trávící trakt

Směs probiotik a prebiotik ve speciálních kapslích rostlinného původu se zpožděným rozpuštěním. Doplněk je určen pro každého, kdo hledá efektivní doplnění probiotických kultur. Těch je v produktu obsaženo rovnou pět druhů - Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum.

Co může způsobit stres nebo nedostatečná strava

Vlivem chronického stresu, nedostatečně pestré stravy, nadměrné konzumace alkoholu nebo toxinů z okolí může dojít ke vzniku nerovnáhy ve střevní mikroflóře. Hladina prospěšných kultur se sníží, zatímco hladina nežádoucích vzroste. To může být dále výchozím stavem pro vznik různých nespecifických problémů se zažívacím traktem - nadýmáním, pocity těžkosti, bolestmi, průjmy atd. Tyto problémy můžou přerůst do chronického stádia (syndrom dráždivého tračníku, ….) nebo můžou vést k sekundárním problémům (syndrom propustného střeva,...) a může dojít i k rozvoji onemocnění jako je Crohnova choroba, ulcerózní kolitida apod. Všechny tyto problémy mají jedno společné - nerovnováhu střevního mikrobiomu a následný zánět v zažívacím traktu.

Proč prebiotika

Prebiotika jsou obvykle oligosacharidy sloužící jako základ pro růst probiotik. Velmi významně podporují účinnost probiotik, doporučuje se užívat je společně.

Mikrobiom jako základ fungování těla

Vyrovnaná hladina prospěšných kultur v zažívacím traktu nesouvisí pouze s dobrým trávením. Je velmi dobře popsáno a prokázáno, že stav střev souvisí také s psychikou (střeva a mozek jsou propojena nervovou soustavou, existuje tzv. osa gut-brain), a s imunitním systém. Zažívací trakt je branou do těla a jeho stav se tak odráží na stavu celého organismu.

DR HPMC kapsle

Probio Flora je v novém typu kapslí rostlinného původu, tzv. DR (delayed release) HPMC (hydroxypropylmethylcelulóza) kapslích. Unikátní rostlinný polymer, z něhož jsou vyrobeny, chrání obsah před aciditou žaludku a umožňuje jej dopravit až do tenkého střeva. Rovněž jsou také ochráněny hygroskopické a na vlhko citlivé složky.

Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:

 • Zánětlivá onemocnění trávicího traktu
 • Zažívací problémy, nevolnosti, průjmy
 • Regeneraci
 • Imunitu

O ZNAČCE EKOLIFE NATURA

Ekolife Natura je velmi dynamická a úspěšná společnost ze Slovinska, specializující se na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. Společnost založily v roce 2007 výživové specialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motivací je jim zájem o zdravý životní styl, vzdělávání se, sdílení informací a především to, že jsou obě maminky tří dětí. Před tvorbou každého nového produktu se proto ptají - daly bychom ho i svým dětem? Lepší záruku kvality bychom nenašli. Lipozomální vitamíny od Ekolife Natura jsou naprostou špičkou z hlediska vstřebatelnosti a využitelnosti tělem. Unikátní technologie lipozomů umožňuje transportovat účinné látky přímo k buňkám, takže vitamíny dosahují v těle maximálního možného účinku.

Doporučené dávkování

 • 1 kapsle denně.
 • Dostatečně zapijte vodou, džusem nebo jinou tekutinou.

Nutriční informace

Počet dávek v balení: 30×1 kapsle v 1 kapsli
Směs prebiotik (fruktooligosacharidy v inulinu) 370 mg
Saccharomyces boulardii 5 miliard MO
směs probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum) 110 mg/1,5 miliardy MO

Složení

 • 1 kapsle obsahuje: směs prebiotik (fruktooligosacharidy v inulinu) 370 mg, Saccharomyces boulardii 5 miliard MO, směs probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum) 110 mg/1,5 miliardy MO, obal DR tvrdá kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). MO-mikroorganismů v době výroby.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Po otevření uchovávejte v lednici.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Není náhrada pestré stravy.
 • Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a přímého slunce.

Výrobce: Ekolife natura d.o.o., Brodišče 28, 1236 Trzin, Slovinsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika a digestiva
Forma: kapsle
Kapsle: 30 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: