Elektronická cigareta: Asvape Hita Pod Kit (1000mAh) (Dark Green)

999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Asvape Hita Pod Kit
 
- Stylové zpracování, integrovaná baterie 1000mAh, pro MTL i DL
 
 
Výrobce Asvape představuje jednoduchou elektronickou cigaretu se stylovým designem inspirovaným u trubkových mechanických gripů. E-cigareta s názvem Asvape Hita Pod Kit je synonymem jednoduchosti a zaujme zejména možností využití jak pro MTL, tak i pro DL potahování, ale také prvotřídním čipem a velkou kapacitou baterie. Délka celé e-cigarety činí 124 mm a průměr se zastavil na 25 mm. Celokovová konstrukce působí skutečně bytelným dojmem a zároveň se perfektně drží v ruce. Pro používání budete potřebovat jedno jediné tlačítko, které je umístěno v přední části. V těle e-cigarety se nachází integrovaná baterie s obrovskou kapacitou 1000 mAh, která si poradí s několikahodinovým intenzivním používáním. V případě potřeby pak baterii pohodlně a rychle dobijete pomocí portu USB-C ve spodní části. Baterii lze dobíjet proudem až 1 A. Do plné kapacity ji bude možné dobít už za jednu hodinu dobíjení.
 
V těle najdete také prvotřídní elektronický čip Reekbox, za jehož výrobou stojí přímo společnost Asvape. Výhodou tohoto čipu je automatická detekce připojené žhavící hlavy a automatické změření odporu spirálky pro zvolení optimálního výstupního výkonu. Nic tak nebudete muset nastavovat, Asvape Hita Pod vše potřebné nastaví za vás. Ve vrchní části se potom nachází cartridge s objemem 3 ml a praktickým náustkem s uchycením typu 510, tento náustek tak budete moci kdykoliv odejmout a nahradit ho vlastním náustkem. Do cartridge se instaluje vyměnitelné tělísko z řady Asvape Hita Mesh. V balení najdete hned dvě tělíska, první z nich disponuje odporem 1,0 ohm a je určeno pro MTL, druhé nabídne odpor 0,5 ohm a využití pro DL vaping. Samostatně si budete moci k zařízení dokoupit také RBA modul pro instalaci vlastní spirálky s vatou. Asvape Hita Pod Kit je vynikající sada, která cílí na všechny vapery, nabídne promyšlený a stylový design a jednoduchou obsluhu, čímž usnadní práci zejména začátečníkům.
 
 
Parametry produktu:
 
Baterie Asvape Hita Pod:
Délka: 92 mm
Průměr: 25 mm
Kapacita baterie: 1000 mAh
Výstupní výkon: 5 - 30 W (podle nainstalovaného tělíska)
Napětí: 3,2 - 4,2 V
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
 
Cartridge Asvape Hita Pod:
Délka: 32 mm
Průměr: 24 mm
Objem: 3 ml
Plnění: boční plnění
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Design inspirovaný mechanickými mody
 
Návrháři e-cigarety Asvape Hita Pod Kit se nechali designem inspirovat u pokročilých mechanických gripů. Představují tak elegantní celokovovou a bytelnou e-cigaretu, která se bude zaručeně vyjímat ve vaší sbírce. Délka těla bez cartridge činí jen 92 mm a průměr se zastavil na krásných 25 mm. Díky tradiční trubkové konstrukci se pohodlně drží v ruce a snadno se také přenáší.
 
Prvotřídní čip
 
Uvnitř těla se nachází vynikající čip Reekbox, který se postará o stabilní výstupní výkon a řadu bezpečnostních prvků pro pohodový a bezpečný vaping. Jednou z největších výhod čipu Reekbox je přítomnost automatického rozpoznání připojeného žhavícího tělíska a nastavení optimálního výstupního výkonu. S touto e-cigaretou se nebudete ani na vteřinu nudit.
 
Integrovaná baterie 1000mAh
 
Celé zařízení je poháněno integrovanou baterií s obrovskou kapacitou 1000 mAh. Díky tomu je zajištěn bezproblémový a stabilní chod po mnoho hodin. V případě potřeby dobití vás potom mile potěší přítomnost portu USB-C pro rychlé dobíjení proudem až 1 A. Asvape Hita Pod Kit je také ideální volbou pro uživatele, kteří hledají e-cigaretu na časté cestování.
 
Cartridge na vyměnitelné hlavy
 
Ve vrchní části se nachází cartridge s objemem 3 ml a možností výměny žhavících hlav. V balení se nachází hned dvě hlavy. První z nich nabídne odpor 0,5 ohm a je určena k přímému potahování do plic. Druhá hlava s odporem 1,0 ohm osloví zase všechny milovníky klasického šlukování. Do cartridge si můžete také samostatně dokoupit RBA modul, do kterého si pohodlně nainstalujete spirálku s vlastním odporem.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Asvape Hita Pod
1x prázdná cartridge Asvape Hita Pod (3 ml)
1x žhavící tělísko Asvape Hita Mesh (0,5 ohm)
1x žhavící tělísko Asvape Hita Mesh (1,0 ohm)
1x šňůrka pro zavěšení na krk
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

 

 

VŠECHNY SOUVISEJÍCÍ DOKOUPITELNÉ KOMPONENTY K Asvape Hita Pod Kit (1000mAh) (Dark Green):

ELEKTRONICKÁ CIGARETA: ASVAPE HITA POD KIT (1000MAH) (DARK GREEN)

NÁHRADNÍ CARTRIDGE PRO ASVAPE HITA POD (3ML)

RBA MODUL PRO ASVAPE HITA POD (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO ASVAPE HITA MESH (0,5OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO ASVAPE HITA MESH (1,0OHM) (1KS)

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: