Elektronická cigareta: Innokin GO Z Pen Kit (1500mAh) (Pink)

699 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Innokin GO Z Pen Kit
 
- Stylový design, kapacita baterie 1500mAh, kompatibilní s tělísky Z Coil
 
 
Innokin GO Z Pen Kit je stylová trubková e-cigareta pro klasické šlukování, která láká na solidní kapacitu integrované baterie a vybroušený design. E-cigareta nabídne také nesmírně snadné ovládání, hodí se proto zejména pro začátečníky. Její tělo tvoří baterie Innokin GO Z Pen, na tuto baterii je ve vrchní části přes závit 510 našroubován clearomizér Innokin GO Z Tank. Dohromady tvoří elegantní sadu s moderně vyhlížejícím tankem z PCTG. Délka e-cigarety činí jen 129 mm a průměr se zastavil na krásných 20 mm. Díky tradiční trubkové konstrukci se příjemně drží v ruce a příjemně se také používá. Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie s kapacitou 1500 mAh, která se postará o bezproblémový chod po mnoho hodin.
 
V případě potřeby můžete baterii kdykoliv dobít pomocí portu micro USB. V přední části se nachází velké ovládací tlačítko, které slouží pro zapnutí a vypnutí, ale také pro spínání žhavení. Obsluha je proto velice jednoduchá. Vrchní clearomizér nabídne objem 2 ml. Je kompatibilní se žhavícími tělísky Innokin Z Coil s odporem minimálně 0,6 ohm, nabízí se tak široká variace žhavících tělísek pro vzdušnější i utaženější klasické šlukování (MTL). Clearomizér nabídne spodní systém přísunu vzduchu, plynulým otáčením regulačního kroužku ve spodní části si tak přizpůsobíte tuhost potahu svým představám. GO Z Tank nabídne také jednoduchý systém vrchního plnění, pro doplnění tak jednoduše vysunete vrchní uzávěr a začnete plnit. Innokin GO Z Pen Kit je skvělá elektronická cigareta vhodná pro začátečníky a nenáročné uživatele. Snadno se s ní seznámíte a zároveň zprostředkuje optimální zážitek z vapingu.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 129 mm
Průměr: 20 mm
Kapacita baterie: 1500 mAh
Výstupní výkon: konstantní 13 W
Podporovaný odpor: 0,6 - 3,5 ohm
Výstupní napětí: max 5,5 V
Objem tanku: 2 ml
Materiál: nerezová ocel + PCTG
Plnění: vrchní
Airflow: spodní
Závit: 510
Dobíjení: micro USB
Stylový design
 
Innokin Go Z Pen Kit je nádherně zpracovaná, stylová a kompaktní e-cigareta pro každodenní využití. Její délka činí jen 129 mm a průměr se zastavil na krásných 20 mm. Tělo je vyrobeno z kombinace nerezové oceli a odolného PCTG plastu na vrchním tanku. K dostání je ve svěžích a moderních barvách, z nichž si zaručeně vybere každý.
 
Velká kapacita baterie
 
Uvnitř kompaktního těla se nachází překvapivě veliká baterie se solidní kapacitou. Tato integrovaná baterie nabídne kapacitu 1500 mAh, poradí si tak s mnohahodinovým používáním bez potřeby nabíjení. V případě nutnosti poté stačí připojit micro USB kabel a baterii kdykoliv dobít pomocí adaptéru do sítě, nebo počítače.
 
Praktické plnění
 
Přímo ve vrchní části clearomizéru se nachází praktický systém plnění. Samotný objem clearomizéru činí 2 ml. S touto kapacitou si poradí s několikahodinovým provozem bez nutnosti plnění. V případě potřeby potom jenom vysunete vrchní uzávěr do strany a následně můžete začít plnit. Celý proces zabere jen několik málo vteřin, poté můžete opět začít vapovat.
 
Spodní airflow
 
Ve spodní části atomizéru se nachází kroužek pro regulaci přísunu vzduchu. Plynulým otáčením kroužku si tak přizpůsobíte šířku vzduchového otvoru svým představám a ovlivníte tím výslednou tuhost potahu. E-cigareta si poradí jak s volnějším, tak také s utaženějším MTL potahem. Výsledná produkce páry vás zaručeně mile překvapí.
 
Kompatibilní s tělísky Z Coil
 
E-cigareta Z Pen Kit je kompatibilní s tělísky z řady Innokin Z Coil s minimálním odporem 0,6 ohm. Pohodlně tak do ní nainstalujete jedno z tělísek Z Coil určených ke klasickému MTL šlukování. Tělíska Innokin Z Coil vynikají výborným podáním chuti a efektivně rychlým náběhem žhavení. Produkují zároveň zcela optimální množství páry. Jedná se o jedny z nejlepších tělísek na současném trhu.
 
Jednoduchá sada pro MTL
 
Innokin Go Z Pen Kit je jednoduchá a praktická sada těla baterie a tanku na klasické šlukování. Díky své jednoduchosti a snadné obsluze se skvěle hodí pro začátečníky a nenáročné uživatele. Jestliže začínáte s e-cigaretami a poohlížíte se po jednoduchém modelu pro klasické šlukování, neváhejte už ani minutu, je jako stvořená právě pro vás.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Innokin GO Z Pen (1500 mAh)
1x clearomizér Innokin Go Z Tank (2 ml)
1x žhavící tělísko Innokin Z Coil (1,6 ohm)
1x micro USB kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál

 

 

 

VŠECHNY SOUVISEJÍCÍ DOKOUPITELNÉ KOMPONENTY K Innokin GO Z Pen Kit (1500mAh) (Pink):

ELEKTRONICKÁ CIGARETA: INNOKIN GO Z PEN KIT (1500MAH) (PINK)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL Z-PLEX3D PRO ZLIDE (0,48OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (0,5OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL DUOPRIME (0,6OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (0,8OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL KAL (1,0OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (1,2OHM) (1KS)

ŽHAVÍCÍ TĚLÍSKO INNOKIN Z COIL PRO ZLIDE (1,6OHM) (1KS)

CLEAROMIZÉR INNOKIN GO Z TANK (2ML) (CLEAR)

CLEAROMIZÉR INNOKIN GO Z TANK (2ML) (BLACK)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: