◼ O Warrior Factory

o warrior factory 2

KDO JSME A CO NABÍZÍME?

Warrior Factory je česká značka založená v roce 2016, jejíž prioritou je férový a čestný přístup a to nejen k zákazníkovi, ale i k přírodě. Proto se zaměřujeme na podporu sázení stromů. Rádi lidi přivádíme k inspiraci, chuti na sobě pracovat a k podpoření bojového ducha (chuť něco v životě dokázat), který vede k dalšímu sebezdokonalování, práci na sobě a to nejen v oblasti sportů ale i běžného života.

Vyrábíme pod vlastní značkou doplňky stravy ale i oblečení (aktuálně oblečení pouze doplňkově). Výroba probíhá převážně v ČR. Cílem není kvantita, ale kvalita. Proto řešíme neustále všemožné detaily a máme energii a chuť se zlepšovat a pomáhat přírodě i každému z vás.

Sortiment roste raketovým tempem a v naší nabídce naleznete spousty užitečných ale i vzácných rostlinných produktů, které dokážou řešit spousty problémů a nedostatků na úrovni těla i mysli. Pokud si nevíte rady, vždy rádi pomůžeme s výběrem. Stačí napsat na Instagramu.

 

PROČ SI VYBÍRÁTE WARRIOR FACTORY E-SHOP?

Především proto, že nám na lidech záleží a naší prioritou je pozitivní a férový přístup a jednání, nabídnout širokou nabídku produktů za přijatelné ceny, ale i spousty výhod v podobě - dopravy zdarma (od velmi nízké částky), hodnotných dárků k objednávkám, vysoké kvality produktů, možnost vrácení či výměny zboží do 14 dnů od doručení, výroba doplňků stravy a oblečení v ČR a zemích EU. rychlého doručení do 24-48 hodin a v neposlední řadě i dobrého pocitu z toho, že část tvých peněz jde i na sázení stromů, což dělá opravdu jen málokdo v našem odvětví a to nás tedy odlišuje od dalších prodejců, značek, projektů na českém i zahraničním trhu.

 

PRO KOHO JE E-SHOP URČEN?

Pro každého, kdo má rád přírodu, cvičení a chce najít v sobě chuť i sílu na sobě makat a též chce pořádné funkční doplňky stravy s širokou nabídkou jednotlivých látek, které neustále rozšiřujeme a vylepšujeme. Neustále jdeme vpřed, tak jako vy se svými výkony na našich doplňcích a též díky Vaši každodenní snaze se dostat na další úroveň. 

 

JAK A KDY PROJEKT WARRIOR FACTORY VZNIKL?

Vše začalo v roce 2016, kdy Dan zakladatel projektu hledal způsob jak se realizovat a jak vytvořit něco, co by mohlo být přínosem pro širší okruh lidí. Něco, co by nejen pomohlo z hlediska zdraví, lepšího pocitu ze sebe, ale přineslo i inspiraci a dodalo chuť na sobě pracovat. Zároveň ale něco, co má spojitost s přírodou, což nyní můžeme říct po letech, že se podařilo! 

 

CO A KDY SE TEDY VŠECHNO UDÁLO?

2016 - založení projektu, první produkty - náramky, tílka, trika

2018 - vytvoření prvních doplňků stravy, stěhování základny do Plzně

2019- extrémní rozšiřování nabídky našich vlastních suplementů

2020 - vytvoření nového profesionálního e-shopu, spuštění prodeje tisíců produktů jiných značek

2021 - zrušení prodeje jiných značek, zacílení pouze na vlastní - tvorba nového unikátního designu a úprava stylu značky (rebranding), stěhování základny do Ledčce nad Sázavou

 

 

POZNEJ SÍLU SEVERU!

Jsme si plně vědomi, že bez Vás všech bychom nemohli existovat a fungovat a velmi si ceníme našich zákazníků. 

Warrior Factory netvoříme jen my, ale především vy! Každý jeden z Vás, co suplementy denně používáte a co nás doporučujete svým přátelům. Toho si velmi vážíme.

 

MÁŠ POCIT NEBO VÍŠ, ŽE BYS MOHL/A BÝT PRO NÁS PŘÍNOSEM V RÁMCI SPOLUPRÁCE?

Pokud cvičíš, anebo přímo trénuješ, popřípadě tvoříš jídelníčky/tréninky, jsi obklopený/a pozitivními lidmi a máš chuť, nadšení a třeba i natáčíš videa na Youtube či jsi aktivní na sociálních sítích, napiš nám na instagram, anebo na e-mail info@warriorfactory.cz a rádi tě vyslechneme a vymyslíme vhodný typ spolupráce pro obě strany. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení