◼ O Warrior Factory

o warrior factory 2

KDO JSME A CO NABÍZÍME?

Warrior Factory je česká značka založená v roce 2016, jejíž prioritou je férový a čestný přístup a to nejen k zákazníkovi, ale i k přírodě. Proto se zaměřujeme na podporu sázení stromů. Rádi lidi přivádíme k inspiraci, chuti na sobě pracovat a k podpoření bojového ducha (chuť něco v životě dokázat), který vede k dalšímu sebezdokonalování, práci na sobě a to nejen v oblasti sportů ale i běžného života.

Vyrábíme pod vlastní značkou doplňky stravy ale i oblečení (aktuálně oblečení pouze doplňkově). Výroba probíhá převážně v ČR. Cílem není kvantita, ale kvalita. Proto řešíme neustále všemožné detaily a máme energii a chuť se zlepšovat a pomáhat přírodě i každému z vás.

Sortiment roste raketovým tempem a v naší nabídce naleznete spousty užitečných ale i vzácných rostlinných produktů, které dokážou řešit spousty problémů a nedostatků na úrovni těla i mysli. Pokud si nevíte rady, vždy rádi pomůžeme s výběrem. Stačí napsat na Instagramu.

 

PROČ SI VYBÍRÁTE WARRIOR FACTORY E-SHOP?

Především proto, že nám na lidech záleží a naší prioritou je pozitivní a férový přístup a jednání, nabídnout širokou nabídku produktů za přijatelné ceny, ale i spousty výhod v podobě - dopravy zdarma (od velmi nízké částky), hodnotných dárků k objednávkám, vysoké kvality produktů, možnost vrácení či výměny zboží do 14 dnů od doručení, výroba doplňků stravy a oblečení v ČR a zemích EU. rychlého doručení do 24-48 hodin a v neposlední řadě i dobrého pocitu z toho, že část tvých peněz jde i na sázení stromů, což dělá opravdu jen málokdo v našem odvětví a to nás tedy odlišuje od dalších prodejců, značek, projektů na českém i zahraničním trhu.

 

PRO KOHO JE E-SHOP URČEN?

Pro každého, kdo má rád přírodu, cvičení a chce najít v sobě chuť i sílu na sobě makat a též chce pořádné funkční doplňky stravy s širokou nabídkou jednotlivých látek, které neustále rozšiřujeme a vylepšujeme. Neustále jdeme vpřed, tak jako vy se svými výkony na našich doplňcích a též díky Vaši každodenní snaze se dostat na další úroveň. 

 

JAK A KDY PROJEKT WARRIOR FACTORY VZNIKL?

Vše začalo v roce 2016, kdy Dan zakladatel projektu hledal způsob jak se realizovat a jak vytvořit něco, co by mohlo být přínosem pro širší okruh lidí. Něco, co by nejen pomohlo z hlediska zdraví, lepšího pocitu ze sebe, ale přineslo i inspiraci a dodalo chuť na sobě pracovat. Zároveň ale něco, co má spojitost s přírodou, což nyní můžeme říct po letech, že se podařilo! 

 

CO A KDY SE TEDY VŠECHNO UDÁLO?

2016 - založení projektu, první produkty - náramky, tílka, trika

2018 - vytvoření prvních doplňků stravy, stěhování základny do Plzně

2019- extrémní rozšiřování nabídky našich vlastních suplementů

2020 - vytvoření nového profesionálního e-shopu, spuštění prodeje tisíců produktů jiných značek

2021 - zrušení prodeje jiných značek, zacílení pouze na vlastní - tvorba nového unikátního designu a úprava stylu značky (rebranding)

 

VYSTOUPEJ NA DALŠÍ ÚROVEŇ!

Jsme si plně vědomi, že bez Vás všech bychom nemohli existovat a fungovat a velmi si ceníme našich zákazníků. 

Warrior Factory netvoříme jen my, ale především vy! Každý jeden z Vás, co suplementy denně používáte a co nás doporučujete svým přátelům. Toho si velmi vážíme.

 

MÁŠ POCIT NEBO VÍŠ, ŽE BYS MOHL/A BÝT PRO NÁS PŘÍNOSEM V RÁMCI SPOLUPRÁCE?

Pokud cvičíš, anebo přímo trénuješ, popřípadě tvoříš jídelníčky/tréninky, jsi obklopený/a pozitivními lidmi a máš chuť, nadšení a třeba i natáčíš videa na Youtube či jsi aktivní na sociálních sítích, napiš nám na instagram, anebo na e-mail info@warriorfactory.cz a rádi tě vyslechneme a vymyslíme vhodný typ spolupráce pro obě strany.