◼ O Warrior Factory

o warrior factory 2

KDO JSME A CO NABÍZÍME?

Warrior Factory je mladá česká značka založená v roce 2016, jejíž prioritou je férový a čestný přístup a to nejen k zákazníkovi, ale i k přírodě. Proto se zaměřujeme na podporu sázení stromů. Milujeme severskou tématiku, kdy můžeme předávat dále lidem inspiraci, chuť na sobě pracovat a podpořit bojového ducha (chuť něco v životě dokázat), který vede k dalšímu sebezdokonalování, práci na sobě a to nejen v oblasti sportů ale i běžného života.

Vyrábíme pod vlastní značkou doplňky stravy ale i oblečení. Výroba probíhá převážně v ČR. Cílem není kvantita, ale kvalita. Proto řešíme neustále všemožné detaily a máme energii a chuť se zlepšovat a pomáhat přírodě i každému z vás. Sortiment roste raketovým tempem a v naší nabídce naleznete tisíce a tisíce variant produktů i od jiných značek. Aktuálně pracujeme dnem i nocí na tom, abychom byli jedním z největších e-shopů se sportovní výživou a vším zbožím souvisejícím v celé České republice a tak mohli mít velký vliv již na výše zmíněné podporování přírody a také ambiciózních sportovců.

 

PROČ SI VYBÍRÁTE WARRIOR FACTORY E-SHOP?

Především proto, že nám na lidech záleží a naší prioritou je pozitivní a férový přístup a jednání, nabídnout širokou nabídku produktů za přijatelné ceny, ale i spousty výhod v podobě - dopravy zdarma (od velmi nízké částky), hodnotných dárků k objednávkám, vysoké kvality produktů, možnost vrácení či výměny zboží do 14 dnů od doručení, výroba doplňků stravy a oblečení v ČR a zemích EU. rychlého doručení do 24-48 hodin a v neposlední řadě i dobrého pocitu z toho, že část tvých peněz jde i na sázení stromů, což dělá opravdu jen málokdo v našem odvětví a to nás tedy odlišuje od dalších prodejců, značek, projektů na českém i zahraničním trhu.

 

PRO KOHO JE E-SHOP URČEN?

Pro každého, kdo má rád přírodu, vikingy, seveskou mytologii, ale i kvalitně vyrobené oblečení a doplňky stravy s širokou nabídkou jednotlivých látek a chce zároveň mít spousty výhod včetně toho, že bude s námi podporovat přírodu a mít tak dobrý pocit z každé své objednávky.

 

JAK A KDY PROJEKT WARRIOR FACTORY VZNIKL?

Vše začalo v roce 2016, kdy autor a zakladatel projektu hledal způsob jak se realizovat a jak vytvořit něco, co by mohlo být přínosem pro širší okruh lidí. Něco, co by nejen pomohlo z hlediska zdraví, lepšího pocitu ze sebe, ale i inspirace a dodalo chuť na sobě pracovat, ale zároveň i něco, co nás navrací zpět k přírodě. 

To vše přímo dokonale sedělo k tématu prastaré seveské mytologie a cvičení a tak se tyto oblasti spojily do jedné a vznikl projekt Warrior Factory.

 

CO A KDY SE TEDY VŠECHNO UDÁLO?

(Tuto sekci připravujeme).

 

POZNEJ SÍLU SEVERU!

Jsme si plně vědomi, že bez Vás všech bychom nemohli existovat a fungovat a velmi si ceníme našich zákazníků. 

Warrior Factory netvoříme jen my, ale především vy! Každý jeden z Vás, co věci máte denně na sobě a co nás doporučujete svým přátelům. Toho si velmi vážíme.

 

MÁŠ POCIT NEBO VÍŠ, ŽE BYS MOHL/A BÝT PRO NÁS PŘÍNOSEM V RÁMCI SPOLUPRÁCE?

Pokud cvičíš, anebo přímo trénuješ, popřípadě tvoříš jídelníčky/tréninky, jsi obklopený/a pozitivními lidmi a máš chuť, nadšení a třeba i natáčíš videa na Youtube či jsi aktivní na sociálních sítích, napiš nám na instagram, anebo na e-mail info@warriorfactory.cz a rádi tě vyslechneme a vymyslíme vhodný typ spolupráce pro obě strany.