◼ Sleva pro záchranné složky

Sleva pro Ochranné složky

 

SLEVA PRO ČLENY ZÁCHRANNÝCH SLOŽEK:

Neskutečně si ceníme toho, co pro nás a naše bezpečí děláte - ať už jste poskytovatele záchranných služeb, policie ČR, nebo z hasičských jednotek - moc rádi bychom vyjádřili své díky skrze slevy na nákup na našem e-shopu. Nabízíme ti slevu na veškeré naše produkty, včetně oblečení, suplementů, zdravou a sportovní stravu, abys s námi mohl začít cvičit co nejrychleji a být stále ve formě.

Pokud jsi členem záchranné složky, dostaneš od nás jedinečnou slevu 15% na veškeré produkty od Warrior Factory

Registrací na našich stránkách přidáme další procenta slevy dle našeho věrnostního programu a velikostí tvých pravidelných odběrů. Tyto slevy lze uplatňovat opakovaně! Slevový kód je jedinečný a patří jen tobě, takže se nesmí využívat jinými uživateli. 

 

Jak tedy postupovat pro vytvoření tvého speciálního slevového kódu?

1. Zaregistruj si svůj zákaznický účet.

2. Na e-mail nám zašli jakékoli potvrzení či doklad, abychom si mohli ověřit, že jsi členem některé ze záchranných složek.
Pozn. K e-mailu dej předmět: CHCI UNIKÁTNÍ KÓD
DŮLEŽITÉ: Tento e-mail pro ověření s potvrzením / dokladem zasílejte přesně z dané e-mailové adresy, pro kterou jste si u nás vytvořili zákaznický účet..

3. Po naši kontrole ti v případě schválení vytvoříme unikátní kód a zašleme jej na tvůj e-mail.

 

Nový slevový kód zasíláme zpravidla do 12-24 hodin max. Každopádně se snažíme být co nerychlejší a kódy zasíláme i daleko rychleji. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení