◼ Sleva pro záchranné složky

Sleva pro Ochranné složky

 

SLEVA PRO ČLENY ZÁCHRANNÝCH SLOŽEK:

Neskutečně si ceníme toho, co pro nás a naše bezpečí děláte - ať už jste poskytovatele záchranných služeb, policie ČR, nebo z hasičských jednotek - moc rádi bychom vyjádřili své díky skrze slevy na nákup na našem e-shopu. Nabízíme ti slevu na veškeré naše produkty, včetně oblečení, suplementů, zdravou a sportovní stravu, abys s námi mohl začít cvičit co nejrychleji a být stále ve formě.

Pokud jsi členem záchranné složky, dostaneš od nás jedinečnou slevu 15% na veškeré produkty od Warrior Factory

Registrací na našich stránkách přidáme další procenta slevy dle našeho věrnostního programu a velikostí tvých pravidelných odběrů. Tyto slevy lze uplatňovat opakovaně! Slevový kód je jedinečný a patří jen tobě, takže se nesmí využívat jinými uživateli. 

 

Jak tedy postupovat pro vytvoření tvého speciálního slevového kódu?

1. Zaregistruj si svůj zákaznický účet.

2. Na e-mail nám zašli jakékoli potvrzení či doklad, abychom si mohli ověřit, že jsi členem některé ze záchranných složek.
Pozn. K e-mailu dej předmět: CHCI UNIKÁTNÍ KÓD
DŮLEŽITÉ: Tento e-mail pro ověření s potvrzením / dokladem zasílejte přesně z dané e-mailové adresy, pro kterou jste si u nás vytvořili zákaznický účet..

3. Po naši kontrole ti v případě schválení vytvoříme unikátní kód a zašleme jej na tvůj e-mail.

 

Nový slevový kód zasíláme zpravidla do 12-24 hodin max. Každopádně se snažíme být co nerychlejší a kódy zasíláme i daleko rychleji.