◼ Velkoobchod

Velkoobchod

 

Líbí se vám suplementace značky Warrior Factory či naše oblečení a chtěli byste produkty zařadit do své nabídky na svém eshopu, anebo ve svém fitness centru či kamenné prodejně? Pokud ano, rádi vám nabídneme velmi zajímavý VO ceník s již základními zajímavými maržemi a s možností progresu na lepší ceny dle celkové částky vašich odběrů.

Naše zboží z oblasti suplementace je navíc polepeno čárovými kódy, tudíž vám i v tomto ohledu zjednodušíme práci se zbožím na kase či s další skladovou manipulací. Pro partnerské weby nabízíme k dispozici produktovou databázi ve feedech, které lehce importujete do vašeho e-shopového řešení. Velkoobchodní objednávky navíc odesíláme přednostně, aby Vaši zákazníci nemuseli čekat. Zpravidla do 12-48 hodin max. v závislosti na objednaném zboží a velikosti objednávky. Velké objednávky nad 50 000 - 100 000 pak mohou trvat déle k vyřízení.


Jak tedy postupovat pro přístup k VO ceníku?

1. Vytvořte si zákaznický účet na našem e-shopu. (Rovnou vyplňte pro účet své firemní údaje včetně IČ a v případě toho, že jste plátci DPH, tak i DIČ).

2. Na e-mail info@warriorfactory.cz nám zašlete pro navázání spolupráce živnostenský list či jiný oficiální dokument od úřadu pro ověření. (Naskenovat, či poslat jako fotografii).
Pozn. K e-mailu dejte předmět: NAVÁZÁNÍ SPOLUPRÁCE 
DŮLEŽITÉ: Tento e-mail pro ověření s dokumentem zasílejte přesně z dané e-mailové adresy, pro kterou jste si u nás vytvořili zákaznický účet..

3. Po naši kontrole vám v případě schválení k registrovanému účtu přiřadíme velkoobchodní ceník.
Po Vašem vytvoření zákaznického účtu a zaslání ověřovacího dokumentu proces schvalování a přiřazení VO ceníku trvá zpravidla 12-24 hodin max. Každopádně se snažíme být co nerychlejší a VO účty schvalujeme i daleko rychleji. 

Každá taková spolupráce je pro všechny strany přínosem, tak se neváhejte ozvat a rádi se s Vámi domluvíme. Pokud máte případně i nějaké další otázky, neváhejte napsat na e-mail info@warriorfactory.cz či zavolat na číslo +420 799 531 075 .

 

 

Výhody velkoobchodu na našem e-shopu

  • zajímavé marže, které vám jen tak někdo nenabídne
  • lze odebírat jakékoli množství produktů v objednávce v libovolné částce - i té nejmenší
  • značka Warrior Factory roste raketovým tempem, a tak přidáváme stále spousty novinek a to i jedinečné produkty, které často na trhu chybí
  • všechny naše produkty splňují legislativní povinnost a jsou hlášeny na MZe
  • produkty jednoduše (po schválení VO účtu a přihlášení) objednáváte přehledně z našeho e-shopu běžnou formou objednávky.
  • Na e-shopu vždy již vidíte konečné ceny, takže není třeba již dále do úprav objednávky zasahovat a zboží předáváme téměř ihned k expedici.
  • u suplementů Warrior Factory vždy téměř 2 roky do konce měřitelné trvanlivosti - Máte vždy všechno od nás čerstvé!

 

POZN. Neděláme komisní prodej; Na velkoobchodní prodej již nelze uplatnit žádné další slevy a slevové kódy.

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: