Warrior Factory KRE-ALKALYN ® 100 TOBOLEK 1+1 ZDARMA!

499 Kč –22 %
42408 warrior factory kre alkalyn 100 tobolek
499 Kč –22 % 390 Kč
Skladem (> 5 ks)

KRE-ALKALYN ve formě tobolek od Warrior Factory je specifickou technologií vytvořená patentovaná forma kreatinu, která má vysokou stabilitu v trávicím traktu a dobrou absorpci v organismu. Kre-alkalyn ocení každý, kdo touží po svalových přírůstcích, navýšení síly a výkonnosti, podporu spalování podkožního ruku či kvalitní způsob obnovy energetických zásob.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KUP 1 A DOSTANEŠ 2!

AKCE PLATÍ DO ODVOLÁNÍ ČI VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

 

POPIS

KRE-ALKALYN ve formě tobolek od Warrior Factory je specifickou technologií vytvořená patentovaná forma kreatinu, která má vysokou stabilitu v trávicím traktu a dobrou absorpci v organismu. Obecně platí, že samotný kreatin je poměrně nestabilní látka, která by se neměl vyskytovat delší dobu v tekutém prostředí či v prostředí s nízkou úrovní pH.

Kreatin se v tekutinách již nepřeměňuje na kreatinin díky pH vyššímu než 12. Výzkum, na jehož základě byl vydán patent na Kre-alkalyn jasně dokazuje, že rychlost přeměny kreatinu na kreatinin je přímo spojená s pH tekutiny, která je použita k míchání kreatinu. Výsledkem pak je, že čím nižší je pH tekutiny, tím rychleji se kreatin přeměňuje na kreatinin.

Dále bylo zjištěno, že rychlost přeměny kreatinu na kreatinin se dramaticky snižuje, jakmile pH samotného kreatinu dosáhne stupně 7 a kompletně se zastaví nad hranicí pH 12. Kre-alkalyn je jediným kreatinovým produktem na světě s pH vyšším než 12, docíleným spojením molekul s tzv. "vyrovnávacími" činidly (chemickými látkami) za použití celosvětově patentovaného výrobního procesu.

Výsledkem je kompletně stabilní forma kreatinu, která se dostane do krevního oběhu a následně do svalů neporušená a v plné kvalitě i množství. Patent Kre-alkalynu zahrnuje všechny pH faktory 7 - 14, což znamená, že všechny ostatní kreatinové produky mají pH faktor nižší než 7, tzn. že se budou přeměňovat na kreatinin v tekutinách.

Kre-alkalyn ocení každý, kdo touží po svalových přírůstcích, navýšení síly a výkonnosti, podporu spalování podkožního ruku či kvalitní způsob obnovy energetických zásob.

 

TENTO PRODUKT VYHLEDÁVAJÍ LIDÉ ZAMĚŘENÍ NA…

  • nárůst svalové hmoty
  • navýšení síly a výkonnosti bez nabírání vody
  • povzbuzení práce svalů
  • obnovu energetických zásob
  • podporu při spalování tuku
  • lepší a účinnější verzi kreatinu

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Doporučujeme užívat 3 tobolky 1-3x denně a to 30-60 minut před tréninkem, ihned po tréninku a případně během dne mimo trénink. Dávku vždy zapijte dostatečným množstvím vody. Maximální denní dávku (9 tobolek) nepřekračujte!

 

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 11-33 dávek v závislosti na tom, zda užíváte 3 nebo 9 tobolek za den. Balení obsahuje celkem 100 tobolek.

 

NUTRIČNÍ INFORMACE

HODNOTY NA 1 TOBOLKU

 

(Kre-alkalyn) Kreatin monohydrát

600 mg

 

 

SLOŽENÍ

Kreatin monohydrát, veganská tobolka rostlinného původu  (Hydroxypropylmethyl celulóza).Doplňkové parametry

Kategorie: Warrior Factory
Forma: kapsle
Počet dávek v balení: 33 dávek
Příchuť: bez příchutě
Značka: Warrior Factory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: