Warrior Factory Přívěšek Sekera Wolf & Raven

249 Kč –40 %
42396 warrior factory privesek sekera wolf raven
249 Kč –40 % 149 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.6.2021

Na jedné straně je vyobrazen vyjící vlk a na druhé havran. Sekera sama o sobě symbolizuje bojovníka, který je připraven postavit se v kteroukoliv denní či noční hodinu za svá práva a bránit svou rodinu a majetek. Vikingský bojovník nikdy neustupuje a nikdy nekončí předčasně. Je vytrvalý a neústupný. Symbol vikingské sekery s sebou nese všechny tyto atributy. Vybízí nás k překročení strachu a k odhodlání bránit vše, co je naše, stát si za svým a neustupovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěšek Sekera Wolf & Raven je doplňkem pro každého, koho inspiruje Severská mytologie. Na jedné straně je vyobrazen vyjící vlk a na druhé havran. Sekera sama o sobě symbolizuje bojovníka, který je připraven postavit se v kteroukoliv denní či noční hodinu za svá práva a bránit svou rodinu a majetek.

Vikingský bojovník nikdy neustupuje a nikdy nekončí předčasně. Je vytrvalý a neústupný. Symbol vikingské sekery s sebou nese všechny tyto atributy. Vybízí nás k překročení strachu a k odhodlání bránit vše, co je naše, stát si za svým a neustupovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky
Barva: zlatá
Materiál: slitina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: