◼ Tvorba webových stránek/e-shopu na míru

Warrior Factory nabízí i tyto služby levně a efektivně:

  • Vytvoření webových stránek na míru například pro Vaši firmu, osobu, projekt apod. Záleží na Vás a Vašich preferencích. Dokážeme tvořit vše od grafiky až po náročné texty a náročnější nastavení. Včetně SEO (účinnější nalezení vašich stránek zákazníky na Google a tím i pro Vás větší přínos v návštěvnosti a například prodeji služeb). 

    Kromě samozřejmě x zkušeností, které jsme získali v rámci mnoha let je tvorba webu i časově náročná disciplína, ale záleží vždy na tom, co si určíme a to pak určuje cenu celkové práce. Nicméně cena tvorby webu se pohybuje zpravidla od 10 000 do 100 000 korun v závislosti na celkových vašich požadavcích a představách. Před zahájením práce na Vašem webu uděláme co nejpřesnější kalkulaci, takže pak nebudete překvapeni.  • Vytvoření e-shopu na míru je také další oblast, která pro nás není problém. Rádi pro Vás vytvoříme po všech stránkách e-shop, který bude prodávat a který se Vám bude designově i obsahem zamlouvat. Dokážeme tvořit vše od grafiky až po náročné texty a náročnější nastavení a to včetně SEO (účinnější nalezení vašeho e-shopu zákazníky na Google a tím i pro Vás větší zisky). 

    Máme mnoho zkušeností, které jsme získali v rámci mnoha let. Tvorba e-shopu je často náročnější než tvorba samotného webu, ale záleží vždy na tom, co si určíme a to pak určuje cenu celkové práce. Nicméně
    cena tvorby e-shopu se pohybuje zpravidla od 20 000 do 150 000 korun v závislosti na celkových vašich požadavcích a představách. Před zahájením práce na Vašem e-shopu uděláme co nejpřesnější kalkulaci, takže pak nebudete překvapeni.

 

 

Dle našeho průzkumu Vás tyto naše služby vyjdou až 3-5x levněji, než kdybyste využili služeb reklamní agentury.

 

Zde jsou naše celkové služby:

 

 

Spolupracujeme pouze s českými a slovenskými fyzickými osobami a firmami, které jednají čestně, nemají problém s včasným placením faktur. Jako protiváhu za tyto požadavky nabízíme velmi kvalitní a rychlé služby za nejlepší ceny na trhu již od minimálních odběrů. 

Nejste si v něčem jistí, ale uvažujete o realizaci vlastní značky či využití některé z našich služeb a máte ještě nějaké další otázky?

Neváhejte se prosím ozvat na telefon +420 735 852 593   nebo na e-mail  info@warriorfactory.cz