◼ Sleva pro studenty

Sleva pro studenty

 

SLEVA PRO STUDENTY

Rozumíme jaké to je - být student - a moc rádi bychom ti pomohli. Nabízíme ti slevu na veškeré naše produkty, včetně oblečení, suplementů, zdravou a sportovní stravu, abys s námi mohl začít cvičit co nejrychleji a mohl dosáhnout vytoužených výsledků.

Pokud jsi studentem, dostaneš od nás jedinečnou slevu 15% na veškeré produkty od Warrior Factory. Pro jiné značky pak tvůj unikátní kód umí zařídit 5% slevu. 

Registrací na našich stránkách přidáme další procenta slevy dle našeho věrnostního programu a velikostí tvých pravidelných odběrů. Tyto slevy lze uplatňovat opakovaně až do konce roku, kdy končí tvá studia. V případě studia dalšího lze pak kód prodloužit. Slevový kód je jedinečný a patří jen tobě, takže se nesmí využívat jinými uživateli. 

 

Jak tedy postupovat pro vytvoření tvého speciálního slevového kódu?

1. Zaregistruj si svůj zákaznický účet.

2. Na e-mail nám zašli jakékoli potvrzení či doklad, abychom si mohli ověřit, že jsi studentem. Například studentský průkaz či jiné potvrzení ze školy. Lze třeba naskenovat či vyfotit i stránku žákovské knihy / indexu, kde bude tvé jméno a příjmení. Napiš nám i, do kdy přibližně budeš studovat na aktuální škole.

Pozn.
 K e-mailu dej předmět: CHCI UNIKÁTNÍ KÓD
DŮLEŽITÉ: Tento e-mail pro ověření s potvrzením / dokladem zasílejte přesně z dané e-mailové adresy, pro kterou jste si u nás vytvořili zákaznický účet..

3. Po naši kontrole ti v případě schválení vytvoříme unikátní kód a zašleme jej na tvůj e-mail.

 

Nový slevový kód zasíláme zpravidla do 12-24 hodin max. Každopádně se snažíme být co nerychlejší a kódy zasíláme i daleko rychleji.