◼ Sleva pro studenty

Sleva pro studenty

 

SLEVA PRO STUDENTY

Rozumíme jaké to je - být student - a moc rádi bychom ti pomohli. Nabízíme ti slevu na veškeré naše produkty, včetně oblečení, suplementů, zdravou a sportovní stravu, abys s námi mohl začít cvičit co nejrychleji a mohl dosáhnout vytoužených výsledků.

Pokud jsi studentem, dostaneš od nás jedinečnou slevu 15% na veškeré produkty od Warrior Factory. Pro jiné značky pak tvůj unikátní kód umí zařídit 5% slevu. 

Registrací na našich stránkách přidáme další procenta slevy dle našeho věrnostního programu a velikostí tvých pravidelných odběrů. Tyto slevy lze uplatňovat opakovaně až do konce roku, kdy končí tvá studia. V případě studia dalšího lze pak kód prodloužit. Slevový kód je jedinečný a patří jen tobě, takže se nesmí využívat jinými uživateli. 

 

Jak tedy postupovat pro vytvoření tvého speciálního slevového kódu?

1. Zaregistruj si svůj zákaznický účet.

2. Na e-mail nám zašli jakékoli potvrzení či doklad, abychom si mohli ověřit, že jsi studentem. Například studentský průkaz či jiné potvrzení ze školy. Lze třeba naskenovat či vyfotit i stránku žákovské knihy / indexu, kde bude tvé jméno a příjmení. Napiš nám i, do kdy přibližně budeš studovat na aktuální škole.

Pozn.
 K e-mailu dej předmět: CHCI UNIKÁTNÍ KÓD
DŮLEŽITÉ: Tento e-mail pro ověření s potvrzením / dokladem zasílejte přesně z dané e-mailové adresy, pro kterou jste si u nás vytvořili zákaznický účet..

3. Po naši kontrole ti v případě schválení vytvoříme unikátní kód a zašleme jej na tvůj e-mail.

 

Nový slevový kód zasíláme zpravidla do 12-24 hodin max. Každopádně se snažíme být co nerychlejší a kódy zasíláme i daleko rychleji. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení