◼ Pomůžeme ti v marketingu, SEO a tvorbě video příspěvků na sociální sítě

Warrior Factory nabízí i tyto služby levně a efektivně:

  • Vytvoření a nastavení slovníků pojmů (SEO) pro váš internetový obchod, slov a slovních spojení, které zákazníci nejčastěji vyhledávají na Google, a které přímo souvisí s vaším e-shopem a vašimi produkty. Vytvoříme nejdříve seznam daných slov/frází a pak pro každé/každou vytvoříme i pro návštěvníky hodnotný text (/článek). Toto nastavení je velmi podstatné pro dosažení vyšších pozic u Google a zvýší to velmi návštěvnost vašich stránek a tím i objednávky.

    Za tvorbu 1 slovního spojení včetně textu a nastavení si zpravidla bereme 99-199 kč v závislosti na obtížnosti a toho, na čem se spolu domluvíme. Tento slovník pojmů většinou obsahuje něco kolem 50-150 slov/slovních spojení, které po několika týdnech či měsících vedou k lepší návštěvnosti a prodejním výsledkům nežli z reklamy.  • Tvoření krátkých i delších videí/animací například pro příspěvky na sociální sítě, které opět budou mít pro potenciálního návštěvníka/sledujícího/zákazníka výraznou hodnotu a bude to mít velmi razantní vliv na budování vašeho brandu a toho, jestli u vás nakoupí. Také se velmi zvýší váš dosah a viditelnost i bez reklamy při zvolení správných hashtagů a sociálních sítích - Především TikTok, ale také Instagram či Facebook (nebo lze tyto videa vkládat i na YouTube a jiné platformy).

    Za tvorbu takového video příspěvku si zpravidla bereme 199-299 kč v závislosti na obtížnosti a toho, na čem se spolu domluvíme a upřednostňujeme dlouhodobější spolupráci. Ideální je pro své sledující mít 1 příspěvek na každý den.

 

Dle našeho průzkumu Vás tyto naše služby vyjdou až 5x levněji, než kdybyste využili služeb reklamní agentury.

 

 

Zde jsou naše celkové služby:

 

Spolupracujeme pouze s českými a slovenskými fyzickými osobami a firmami, které jednají čestně, nemají problém s včasným placením faktur. Jako protiváhu za tyto požadavky nabízíme velmi kvalitní a rychlé služby za nejlepší ceny na trhu již od minimálních odběrů. 

Nejste si v něčem jistí, ale uvažujete o realizaci vlastní značky či využití některé z našich služeb a máte ještě nějaké další otázky?

Neváhejte se prosím ozvat na telefon +420 735 852 593   nebo na e-mail  info@warriorfactory.cz