Jak vybudovat silné a velké bicepsy - E-BOOK č.1

ZDARMAZDARMA 500 Kč –80 %
Jak vybudovat silné a velké bicepsy - E-BOOK č.1
500 Kč –80 % 99 Kč
hned pošleme, 100 % skladem ☑ (49 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

E-book zašleme po zakoupení na Váš e-mail. 

 

POPIS KNIHY VYTVOŘENÉ ODBORNÍKY NA WARRIORFACTORY.CZ

"Připravte se na cestu k perfektním bicepsům s naší novou knihou, která vám odhalí  jen ty nejhodnotnější informace a tajemství silných a estetických paží! Prozkoumejte nejen anatomii a funkci bicepsu, ale také zjistěte, jak mohou velké bicepsy ovlivnit váš život.

V sekci tréninku vám přinášíme nejnovější principy a nejlepší cviky pro efektivní budování bicepsů. S našimi tréninkovými programy, uzpůsobenými různým cílům, dosáhnete výsledků, o kterých jste vždy snili. Kromě toho vám poskytneme osvědčené tipy a triky, které vám pomohou dosáhnout maximálních výsledků.

Strava a regenerace jsou klíčovými složkami úspěšného budování svalů. V knize se dozvíte, jak strava ovlivňuje růst svalů, objevíte nejlepší potraviny pro budování bicepsů a naučíte se, jak zajistit optimální regeneraci. Navíc odhalíme tajemství doplňků stravy a nezbytnost hydratace pro dosažení impozantního svalového růstu.

Ale co ještě důležitější než fyzická příprava, je psychologická síla. V naší knize se zaměříme na motivaci, nastavení cílů a překonávání překážek na cestě k dokonalým bicepsům. S důrazem na psychologii budování svalů vám pomůžeme udržet motivaci i při nejtěžších výzvách.

V závěru knihy naleznete shrnutí klíčových poznatků, které vám pomohou udělat z budování bicepsů naprostou hru. Začněte novou kapitolu svého života s námi a dosáhněte bicepsů, o kterých jste vždy snili!"

 

POČET STRAN: 48
(OBSAH JSME UMĚLE NENATAHOVALI, ABY BYL MAXIMÁLNĚ PŘEHLEDNÝ, SNADNO SE PAMATOVAL, MOTIVOVAL, INSPIROVAL A VEDL K VÝSLEDKŮM)

 

UKÁZKA

cover-main-picture 

UKAZKA2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: