Warrior Factory ČAJ CÍSAŘŮ - TMAVÝ PU-ERH 50 g

149 Kč –20 %
42507 warrior factory caj cisaru tmavy pu erh 50 g
149 Kč –20 % 119 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před staletími byly čaje PU-ERH vyhrazeny pouze pro privilegované. Čekalo se, až čaje uložené v zemi vytvoří typickou zemitou chuť. Vybrali jsme dobře zavedený sypaný typ ve vysoké kvalitě. V šálku je nálev červenohnědý, chuť zemitá, pikantní.

Ještě zdravější, než jsme doufali. Pokud vás zajímá, jak vypadal, chutnal a voněl čaj před dvěma tisíci lety, pak si dejte Pu Erh. Samozřejmě vám nenabízíme žádnou archeologickou vykopávku, nýbrž čaj zpracovaný tou nejtradičnější metodou. Tajemná dvojí fermentace dodává Pu Erhu čarovné schopnosti. Ne nadarmo se mu přezdívá čínský penicilin. Pro Pu Erh je typická zemitá chuť, občas mírně nasládlá. Čím je čaj starší, tím jemněji chutná, ale čím déle se louhuje, tím je hrubší a zemitější. Nálev má velmi tmavou až neprůhlednou barvu. Aroma je čerstvé, svíravé.Pu Erh se výborně hodí k přípravě ledového čaje.

Čaje prodáváme pod vlastní značkou a vybíráme Vám jen ty nejkvalitnější kousky, které stojí skutečně za pozornost. Kvalita je u nás na prvním místě, protože nám na Vás záleží.

Složení: PU ERH STD 100%

Země původu: Čína (Yunnan)

Hmotnost: 50 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Warrior Factory
Forma: sypaný čaj
Typ/druh čaje: Pu-erh
Země původu: Čína
Značka: Warrior Factory
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: